Ferati: Istogu i fitoreve vendosi sot, ky është vendi i Ibrahim Rugovës - Bota Sot
Ferati: Istogu i fitoreve vendosi sot, ky është vendi i Ibrahim Rugovës

Aktuale

Ferati: Istogu i fitoreve vendosi sot, ky është vendi i Ibrahim Rugovës

Nga: G.B Më: 16 shtator 2019 Në ora: 19:47
Tubimi i LDK-së në Istog

Kandidati për deputet nga LDK, Ilir Ferati, ka thënë se Istogu i fitoreve vendosi sot, përcjell Bota sot.

Derisa ka publikuar në Facebook fotografi nga tubimi i LDK-së në Istog, ai ka thënë se ky është vendi i Ibrahim Rugovës, shtëpia e LDK-së dhe se Vjosa është kryeministrja jonë.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Istogu i fitoreve vendosi sot! Ky është vendi i Ibrahim Rugovës, kjo është shtëpia e LDK-së! Vjosa është kryeministrja jonë.

Vjosa Kryeministre!
Ilir F. Ferati 55✔.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...