Haradinaj, kandidati i parë që i publikon 100 zotimet e tij

Aktuale

Haradinaj, kandidati i parë që i publikon 100 zotimet e tij

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 20:39
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një statusi në Facebook ka treguar se cilat do të jenë 100 zotimet e tija si kandidat për kryeministër.

Zotimi i parë ishte se Kosova e 17 shkurtit dhe taksa do të mbetet deri në njohje. Zotimi i dytë ishte statusi i kandidat për BE deri në vitin 2020.

Ndërsa zotimi i tretë ishte liberalizimi i vizave, i katërti rritja ekonomike 8 deri në fund të mandatit.

Më poshtë i gjeni të renditura.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat