KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë - Bota Sot
KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë

Aktuale

KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 07:49
Foto ilustrim

Instituti Demokratik i Kosovës sot organizon tryezën e diskutimit ndërmjet qytetarëve dhe kandidatëve për deputetë nga subjektet politike.

Ky diskutim ka të bëjë me  temën “Qasja e subjekteve politike rreth çështjes së gjinekologut në nivel komunal”.

Diskutimi nis prej orës 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...