Dushi: Gjakova e dha testin, e dha përkrahjen e pakusht për LDK-në - Bota Sot
Dushi: Gjakova e dha testin, e dha përkrahjen e pakusht për LDK-në

Aktuale

Dushi: Gjakova e dha testin, e dha përkrahjen e pakusht për LDK-në

Nga: G.B Më: 18 shtator 2019 Në ora: 19:24
Vjosa Osmani dhe Florian Dushi

Kandidati për deputet nga LDK, Florian Dushi, ka thënë se Gjakova mbrëmë e dha testin, përkrahjen e sinqertë dhe tregoi se LDK është rikthyer fuqishëm në vendin e intelektualëve, artistëve e njerëzve të shquar, përcjell Bota sot.

përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se bashkë me Lidhjen në Gjakovë, për ndryshimin e madh me 6 tetor.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Gjakova mbrëmë e dha testin, na dha përkrahje të sinqertë e pa kushte, tregoj se LDK është rikthyer fuqishëm në vendin nga ku dolën intelektualë, artistë e njerëz të shquar. Bashkë me Lidhjen në Gjakovë, bashkë për ndryshimin e madh të 6 tetorit. Faleminderit Gjakovë!

#LDK134
#VjosaOsmaniKryeministre01
#FlorianDushi19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...