Ambasadori Cufaj takohet me presidentin gjerman Steinmeier - Bota Sot
Ambasadori Cufaj takohet me presidentin gjerman Steinmeier

Aktuale

Ambasadori Cufaj takohet me presidentin gjerman Steinmeier

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 21:08
Beqë Cufaj, Frank Walter Steinmeier

Ambasadori i Kosovës në Gjermani, Beqë Cufaj, përmes një shkrimi në faqen facebook ka njoftuar se sot me ftesë të presidentit gjerman Frank Walter Steinmeier ka pasur takime me Korin Diplomatik.

Ja postimi i tij i plotë

Udhëtim informativ dhe takime me Korin Diplomatik ne ftesë të Presidentit të Gjermanisë Frank- Ëalter Steinmeier në Rheinland-Pfalz. Falemnderit për ftesën!

Informations- und Begegnungsreise mit dem Diplomatischen Korps auf Einladung von #Bundespräsidenten Frank- Ëalter #Steinmeier im Rheinland Pfalz. Danke für diesen ëunderschönen Tag

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...