Nitaj: Haradinaj njeri i besueshëm, mund ta përmbyll projektin ende të papërfunduar të Kosovës shtet - Bota Sot
Nitaj: Haradinaj njeri i besueshëm, mund ta përmbyll projektin ende të papërfunduar të Kosovës shtet

Aktuale

Nitaj: Haradinaj njeri i besueshëm, mund ta përmbyll projektin ende të papërfunduar të Kosovës shtet

Nga: A.SH Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:21
Muharrem Nitaj dhe Ramush Haradinaj

Kandidadti për deoutet, Muharrem Nitaj, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se, Kosova është në udhëkryq dhe nuk po shoh njeri më të besueshëm e më të vendosur se sa Ramush Haradinaj që mund ta përmbyll projektin ende të papërfunduar të Kosovës shtet!

Postimi në Facebook:

Të nderuar qytetarë të Kosovës:

Kosova është në udhëkryq dhe unë
nuk po shoh njeri më të besueshëm e më të vendosur se sa Ramush Haradinaj që mund ta përmbyll projektin ende të papërfunduar të Kosovës shtet!

Prandaj ne 110 gra e burra, jemi rreshtuar pas tij për betejën finale për 100% Kosovë!

Kjo është e mundur vetëm me përkrahjen tuaj!
Numri im në Koalicionin AAK-PSD është 22

#MuharremNitaj22

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...