Shala: Vetëm nëse bëhemi bashkë për shtetin, do të kemi zhvillimin që meritojmë - Bota Sot
Shala: Vetëm nëse bëhemi bashkë për shtetin, do të kemi zhvillimin që meritojmë

Aktuale

Shala: Vetëm nëse bëhemi bashkë për shtetin, do të kemi zhvillimin që meritojmë

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 00:17
Endrit Shala

Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala, i cili në zgjedhjet 6 tetorit garon për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR është shprehur i befasuar me pritjen e bërë nga takimi me qytetarë në Mitrovicë dhe Vushtrri.

Shala, theksoi se programi qeverisës i Nismës Socialdemokrate që u prezantua nga kandidati për kryeministër Fatmir Limaj, u jep zë të gjithë qytetarëve.

“Vetëm nëse bëhemi bashkë për shtetin, do të kemi zhvillimin që meritojmë”, ka deklaruar Shala, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin shoqëror “Facebook”.

Njoftimi i plotë:

Mitrovica dhe Vushtrria na befasuan sonte me entuziazmin që na dhanë.

Programi qeverisës i Nismës Socialdemokrate që u prezantua nga kandidati për kryeministër Fatmir Limaj, u jep zë të gjithë qytetarëve, andaj jemi falendërues për besimin që po na e jepni kudo.

Vetëm nëse bëhemi bashkë për shtetin, do të kemi zhvillimin që meritojmë

E.SH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...