Kusari-Lila: Kosova ka mundësi të bëhet storie suksesi me Qeverinë Kurti - Bota Sot
Kusari-Lila: Kosova ka mundësi të bëhet storie suksesi me Qeverinë Kurti

Aktuale

Kusari-Lila: Kosova ka mundësi të bëhet storie suksesi me Qeverinë Kurti

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 19:54
Mimoza Kusari-Lila

Albin Kurti bashkë me Mimoza Kusari-Lilën dhe kandidatë të tjerë për deputetë, kanë zhvilluar një takim me qytetarë në Prishtinë.

Nga aty Kusari-Lila ka thënë se ajo që i ka bërë bashkë Alternativën dhe Vetëvendosjes është përpjekja në kthesën që duhet ta bëjë Kosova pas 6 tetorit.

“Na bëri bashkë përpjekja për qeverisje të mirë”.

“Ia kemi borxh jo vetëm vetes por edhe gjeneratave të reja. Ata që po ikin po e marrin me veten edhe shpresën. Jemi duke u përpjek në vazhdimësi. Kosova ka mundësi të bëhet storje suksesi dhe kjo do të bëhet me Qeverinë Kurti. Pasi që i ka ardhur dita”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...