LDK i merr Nismës një anëtar, priten edhe aderime tjera - Bota Sot
LDK i merr Nismës një anëtar, priten edhe aderime tjera

Aktuale

LDK i merr Nismës një anëtar, priten edhe aderime tjera

Nga: N.H Më: 20 shtator 2019 Në ora: 16:55
LDK

Në Lidhjen Demokratike të Kosovës sot ka aderuar një ish-anëtar i Nismës Socialdemokrate, dega në Malishevë.

Kryetari i LDK-së në Malishevë, Bajrush Hoti, e ka bërë të ditur vet këtë aderim, përmes llogarisë së tij në Facebook.

Ndërsa, mësohet se si pasojë e pakënaqësive në Nismën Socialdemokrate, në ditët në vazhdim do prezantohen edhe shumë figura tjera të rëndësishme nga ajo parti.

Ky është postimi i plotë i Hotit:

Çdo ditë e më shumë rinia po beson në LDK.

Në zyrën e degës së LDK-së me Nisret Kastrati,Arben Kastrati,Pajtim Bujupi dhe aderuesi i ri Liridon Kastrati!

Beso!

134LDK

1Vjosa Osmani kryeministre

95Fetah Rudi deputet

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat