Gushavci i Agim Bahtirit lë AKR-në për Vetëvendosjen - Bota Sot
Gushavci i Agim Bahtirit lë AKR-në për Vetëvendosjen

Aktuale

Gushavci i Agim Bahtirit lë AKR-në për Vetëvendosjen

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 19:44
Pamje nga Gushavci

Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Gazmend Islami, ka qëndruar sot në Gushavc të Mitrovicës.

Ai atje është takuar me qytetarë të shumtë të cilët i kanë dhënë përkrahje të madhe VV-së për ndryshim.

Islami që është edhe kryetar i Ballit Kombëtar Demokrat, nëpërmjet një shkrimi në rrjetin social Facebook ka thënë se vendi nga vjen kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, e konfirmoi fitoren e madhe të Lëvizjes Vetëvendosje.

“Gushavci i Gimes e konfirmoi fitoren e madhe të Lëvizjes Vetëvendosje. Entuziazmi i tyre i madh për ndryshim, na dha neve vullnet edhe më të madh si dhe optimizëm maksimal. Faleminderit për përkrahjen! Vazhdojmë…”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...