“Kujtim Shala ‘gozhdon’ analistët” - Bota Sot
“Kujtim Shala ‘gozhdon’ analistët”

Aktuale

“Kujtim Shala ‘gozhdon’ analistët”

Nga: N.H Më: 20 shtator 2019 Në ora: 22:37
Kujtim Shala

Tre akademikët e LDK-së ishin të ftuar në një debat, përballë analistëve.

LDK aty përfaqësojë denjësisht nga Kujtim Shala, Avdudall Hoti dhe Lumir Abdixhiku.

Lidhur me këtë, zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, thotë se Shala në këtë debat i gozhdoi analistët që kishte përballë.

Ja shkrimi i tij:

Debati i sontëm i jashtëzakonshëm i tre doktorëve provon pamëdyshje epërsinë e madhe të LDK-së ndaj tjerëve ... Kujtim Shala “gozhdon” analistët - të lumtë Akademik!✌️✌️✌️Avdullah Hoti

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...