Mbështetje e madhe për Mefail Bajqinovcin dhe Albin Kurtin në Gushavc të Mitrovicës - Bota Sot
Mbështetje e madhe për Mefail Bajqinovcin dhe Albin Kurtin në Gushavc të Mitrovicës

Aktuale

Mbështetje e madhe për Mefail Bajqinovcin dhe Albin Kurtin në Gushavc të Mitrovicës

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 23:14
Mefail Bajqinovci

Lideri i VV-së, Albin Kurti së bashku me kandidatin Mefail Bajqinovci, morën mbështetje të madhe në Gushavc të Mitrovicës.

Ky vend është vendlindja e Agim Bahtirit, i cili para pak javësh aderoi në VV.

Pëkrahja për Muqinovcin ishte e madhe, ashtu siç shihet në foto.

Image
Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...