Koordinohen partnerët e koalicionit Nisma-AKR-PD - Bota Sot
Koordinohen partnerët e koalicionit Nisma-AKR-PD

Aktuale

Koordinohen partnerët e koalicionit Nisma-AKR-PD

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 00:09
Pamje nga takimi

Partnerët e koalicionit parazgjedhor Nisma-AKR-PD, sonte kanë mbajtur një takim, ku janë koordinuar për procesin zgjedhor.

Koalicioni i udhëhequr nga Fatmir Limaj i Nismës Socialdemokrate dhe Behgjet Pacolli i AKR-së, garojnë me moton “Bashkë për Shtetin”.

Ky koalicion ka nominuar kandidat për kryeministër Fatmir Limajn.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...