Zyrtari i LDK-së kujton kolonel Ahmet Krasniqin me këtë foto të veqantë - Bota Sot
Zyrtari i LDK-së kujton kolonel Ahmet Krasniqin me këtë foto të veqantë

Aktuale

Zyrtari i LDK-së kujton kolonel Ahmet Krasniqin me këtë foto të veqantë

Nga: H.O. Më: 21 shtator 2019 Në ora: 07:51
Arkiv

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj përmes një postimi në Facebook ka kujtuar kolonelin dhe Ministrin e parë të Mbrojtjes, Ahmet Krasniqin.

Postimi i plotë:

IN MEMORIAM!

Lavdi jetës dhe veprës së Ministrit të parë të Mbrojtjes të Republikës së Kosovës dhe heroit kombëtar, Ahmet Krasiqi!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...