LDK-ja me gjest të madh për nder të kolonel Ahmet Krasniqit - Bota Sot
LDK-ja me gjest të madh për nder të kolonel Ahmet Krasniqit

Aktuale

LDK-ja me gjest të madh për nder të kolonel Ahmet Krasniqit

Nga: D.RR Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:53
LDK

Zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, në qytetin e Vushtrrisë kanë përuruar fillimin e nisjeve të punimeve për ndërtimin e sheshit dhe shtatores së ministrit të parë të mbrojtjes, kolonel Ahmet Krasniqit, shkruan "Bota sot".

Në përurim kanë marrë pjesë kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, zyrtarët e LDK-së, Armend Zemaj, Anton Quni, Shkëmb Manaj, etj.

Postimi i plotë i Armend Zemajt në Facebook:

Qytetarët e Vushtrrisë, familja dhe bashkëluftëtaret të lumtur me nisjen e punimeve për ndertimin e sheshit dhe shtatores së ministrit të parë të mbrojtjes, Heroit të Kosovës, Kolonel Ahmet Krasniqit. Beso në vlera. Vazhdojmë me punë të mira.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...