Gecaj i reagon Haradinajt: Mos harro që Veseli të bëri kryeministër - Bota Sot
Gecaj i reagon Haradinajt: Mos harro që Veseli të bëri kryeministër

Aktuale

Gecaj i reagon Haradinajt: Mos harro që Veseli të bëri kryeministër

Nga: G.B Më: 21 shtator 2019 Në ora: 13:00
Bajram Gecaj

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, ka reaguar ndaj Ramush Haradinajt, i cili ka thënë se PDK-ja është arkitekte e korrupsionit, LDK-ja e nxori nga hija Veseli.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se PDK është vërtetë arkitekte e korrupsionit, por që as AAK nuk ia lë mangut, përcjell Bota sot.

Gecaj thotë se Veselin e ka nxjerrë në hije elektorati i vet dhe jo LDK, duke shtuar se Haradinaj po harron se Veseli ia ka mundësuar atij postin e kryeministrit, e ky atij të kryeparlamentarit.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

“Ramush Haradinaj: PDK-ja arkitekte e korrupsionit, LDK-ja e nxori nga hija Veselin”

PDK është vërtetë “arkitekte e korrupsionit”, por as AAK nuk ja ka lënë mangut fare! Kadri Veselin nga hija e ka nxjerrë elektorati i vet, jo LDK! Haradinaj duket se po harron që Veseli ja mundësoi atij postin e Kryeministrit, e ky këtij atë të Kryeparlamentarit. Këtë here LDK përfundimisht do ti fundosi së bashku të gjithë të korruptuarit ....

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...