E thotë profesori: Ju kandidat për kryeministër e keni dh* punën - Bota Sot
E thotë profesori: Ju kandidat për kryeministër e keni dh* punën

Aktuale

E thotë profesori: Ju kandidat për kryeministër e keni dh* punën

Nga: N.Sh Më: 21 shtator 2019 Në ora: 20:01
Veseli, Limaj, Pacolli dhe Haradinaj

Profesor, dr. Binak Maxharraj përmes një postimi në facebook thotë se kandidatët për kryeministër po sorollatën nëpër fushatë zgjedhore, por e kanë të kot pasi humbjen e kanë të sigurt.

Sipas tij, këta kandidat e kanë dh* punën, ndërsa ndryshimet vijnë vetëm me Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin.

Lexojeni postimin e plotë:

SOROLLATJA E KANDIDATËVE PËR KRYEMINISTËR?!

Të korruptuarit kandidat për Kryeministër që po sorollatën nëpër fushatë zgjedhore, e kanë kot, humbjën e kanë te sigurtë, të garantuar, pos nese me marifetet e tyre i hyjnë lojës së vjedhjeve apo blerjes së votave.

Është pa tanim puna e tyre, e kanë dhi punën. Nuk u besoget e as mos ju besoni?

Ka ardhë kohë e ndryshimeve të mëdha. Këto ndryshime nuk vijnë më kandidat të korruptuar për Kryeministër.

Ndryshimet vijnë më kandidat të të pa korruptuar siç janë Albin Kurti dhe Vjosa Osmani të cilët janë te aftë ta ç’kapin shtetin e kapur, ta ndërtojnë atë ligjerisht për te mirën e shtetit dhe jo për të mirën e tyre për pushtet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...