Musliu në Klinë të Skenderajt: PDK e vetmja parti që guxon t’i çojë proceset përpara - Bota Sot
Musliu në Klinë të Skenderajt: PDK e vetmja parti që guxon t’i çojë proceset përpara

Aktuale

Musliu në Klinë të Skenderajt: PDK e vetmja parti që guxon t’i çojë proceset përpara

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 20:38
Ganimete Musliu ka vizituar sot Klinën e Epërme

Kandidatja për deputete nga radhët të PDK-së, Ganimete Musliu ka vizituar sot Klinën e Epërme dhe të Ulët të Skenderajt.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në facebook, ku ka thënë se atje ka takuar shumë persona e klinasit e dinë se PDK është e vetmja parti që do t’i çojë proceset përpara.

“Klina e Ulët dhe ajo e Epërme e Skënderajt janë dy vende ku sot takuam shumë entuziastë për fitoren e PDK-së më 6 tetor. Mirënjohëse që klinasit gjithmonë janë në mbështetjen tonë. Ata e dinë se PDK është e vetmja parti që ka guxim t’i çojë proceset përpara🇽🇰”, shkruan Musliu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat