Vjosa Osmani: Fryma e besimit dhe e fitores po ndjehet gjithandej - Bota Sot
Vjosa Osmani: Fryma e besimit dhe e fitores po ndjehet gjithandej

Aktuale

Vjosa Osmani: Fryma e besimit dhe e fitores po ndjehet gjithandej

Nga: A.SH Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:15
Vjosa Osmani

Kandidatja për Kryeministre, Vjosa Osmani, pas takimeve të shumta me banorë të Ortakollit e Zhurit ka thënë se fryma e besimit dhe e fitores po ndjehet gjithandej dhe se do të japim angazhimin tonë për mobilizim për kthesën e madhe të 6 tetorit.

Postimi në Facebook:

Ishte kënaqësi të përmbyll ditën e sotme me takime me banorë të Ortakollit e Zhurit dhe të pija çaj e të bashkëbisedoja me disa qytetarë në Kurillë të Prizrenit. Fryma e besimit dhe e fitores po ndjehet gjithandej. Nesër, në takimet e radhës, në angazhimin tonë për mobilizim për kthesën e madhe të 6 tetorit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...