Fatmir Matoshi zotohet se do të vazhdojë ta mbrojë buxhetin e shtetit - Bota Sot
Fatmir Matoshi zotohet se do të vazhdojë ta mbrojë buxhetin e shtetit

Aktuale

Fatmir Matoshi zotohet se do të vazhdojë ta mbrojë buxhetin e shtetit

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 17:11
Fatmir Matoshi

Kandidati për deputetë nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Matoshi, përmes të një video-mesazhi ka treguar se gjatë mandatit të tij si ministër i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor është paguar borgji për taksën ujore nga KRU-të.

Ministri Matoshi kishte nënshkruar memorandum bashkëpunimi për pagesën e taksës ujore me Kryeshefat Ekzekutivë të Kompanive Rajonale të Ujësjellësve.

Më poshtë shiheni video-mesazhin e Matoshit:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...