Shala: Jam shumë krenar për secilin vendim që kam marrë si ministër i MTI-së - Bota Sot
Shala: Jam shumë krenar për secilin vendim që kam marrë si ministër i MTI-së

Aktuale

Shala: Jam shumë krenar për secilin vendim që kam marrë si ministër i MTI-së

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 23:49
Endrit Shala

Kandidati për deputet nga Nisma Social Demokrate, Endrit Shala ka shkruar në Facebook se është krenar për çdo vendim që e ka marrë deri më tani si ministër i Tregtisë dhe Industrisë.

Ja postimi i plotë:

Unë jam shumë krenar për secilin vendim që kam marrë, për aq kohë sa kam udhëhequr Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë.

Secili vendim i imi e them me përgjegjëai të plotë, se ka pasur në mbrojtje qytetarin e Kosovës, prodhuesin vendor, përpunuesin, tregtarin e punëtorin.

Andaj po ndaj me ju këtu, vetëm disa nga vendimet që unë si minister dhe ne si NISMA kemi marrë për qytetarin, për Kosovën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...