Ymeri: Të gjithë kanë dalë prej VV-së, as Albin Kurti e Glauk Konjufca nuk mendojnë më si kjo parti - Bota Sot
Ymeri: Të gjithë kanë dalë prej VV-së, as Albin Kurti e Glauk Konjufca nuk mendojnë më si kjo parti

Aktuale

Ymeri: Të gjithë kanë dalë prej VV-së, as Albin Kurti e Glauk Konjufca nuk mendojnë më si kjo parti

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 00:25
Visar Ymeri

Kandidati për deputet nga PSD-AAK, Visar Ymeri ka thënë se Vetëvendosjes është transformuar krejtësisht dhe është bërë si partitë tjera.

Ymeri ka thënë sonte në DPD se të gjithë kanë dalë prej VV’së, madje as Albin Kurti e Glauk Konjufca nuk mendojnë më si kjo parti.

‘Ndihem keq për qasjen e Albin Kurtit ndaj VV. VV po e transdormon veten  dhe është bërë si partitë tjera. S’është problemi që ne kemi dalë, por kanë dalë të gjithë. Sot se ke as Albin Kurtin , as Glauk  Konjufcën e as të tjerët që mendojnë si Vetëvendosje’’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...