Elezaj flet për inatet e Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit, tregon ku e kanë gjenezën - Bota Sot
Elezaj flet për inatet e Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit, tregon ku e kanë gjenezën

Aktuale

Elezaj flet për inatet e Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit, tregon ku e kanë gjenezën

Nga: D. B. Më: 3 tetor 2019 Në ora: 18:45
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj

Publicisti Rexhep Elezaj ka thënë se përleshja fizike në mes të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit është një veprim që nuk i ka hije asnjë deputeti, dhe askujt tjetër.

Sipas tij, një deputet duhet të jetë shembull për të mirë, duhet të reflektoj kulturë personale dhe institucionale, e jo mendimin ndryshe ta merr si shkak që kundërshtarin politik ta sulmojë fizikisht.

“Sa i përket inateve të Dardan Molliqit ndaj LVV dhe Haki Abazit, duket se ato e kanë gjenezën diku në raportet e tyre personale si dhe në zhgënjimin e tij me ish kolegët të cilët nuk iu bashkëngjiten idesë së tyre për dalje nga LVV-ja.”, ka thënë publicisti Rexhep Elezaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...