Nasim Haradinaj e thyen tavolinën në emision televiziv - Bota Sot
Nasim Haradinaj e thyen tavolinën në emision televiziv

Aktuale

Nasim Haradinaj e thyen tavolinën në emision televiziv

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 22:25
Nasim Haradinaj

Në Dukagjin po zhvillohet debat i zjarrtë ndërmjet për gjykimin e luftës së UÇK-së.

Në këtë debat pjesëmarrës është njëri nder drejtuesit e luftës, Daut Haradinaj, Gani Geci, Nasim Haradinaj dhe Milaim Zeka.

Debati po zhvillohet me përplasje të fuqishme ndërmjet Nasim Haradinajt dhe Gani Gecit.

Image

Dhe gjatë këtij debati, në një moment, Nasim Haradinaj, pa qëllim, e thyen tavolinën e studios së Dukagjinit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...