Shkoi për të votuar, ja çka i ndodhi Nasim Haradinajt në fshatin e tij - Bota Sot
Shkoi për të votuar, ja çka i ndodhi Nasim Haradinajt në fshatin e tij

Aktuale

Shkoi për të votuar, ja çka i ndodhi Nasim Haradinajt në fshatin e tij

Nga: A.ZH Më: 6 tetor 2019 Në ora: 11:07
Nasim Haradinaj

Nënkryetari i OVL-së së UÇK-së Nasim Haradinaj, ka votuar në fshatin e tij në Gllogan me bashkëshorten e tij.

Por, diçka negative i ka bërë atij përshtypje. Në një postim në Facebook, Haradinaj ka treguar se një bashkëfshatar i tij, i kishte kërkuar që ta votonte AAK-në e jo partinë tjetër, përcjell Bota sot.

“Ia lëshova sytë , ia lëshova sytë edhe gruas së tij dhe më kaploi frika se mos po ligem, sepse kisha frikë që po më thotë mos e duaj gruan tënde, por duaje timen”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë i Haradinajt:

Një gjë më beri përshtypje negative sot në fshatin tim në Gllogjan kur shkuam me gruan time për të votuar !

Një bashkëfshatar më tha : Ndërroje partinë dhe voto për partinë time AAK, se ësht më e mira..!!

Ia lëshova sytë , ia lëshova sytë edhe gruas së tij dhe më kaploi frika se mos po ligem, sepse kisha frikë që po më thot mos e duaj gruan tënde por duaje timen.

E une sikur t'a dëgjoja delja humbës në të dyja rastet....!!!

Kaq të mjerë jan disa!

Kaq të mjerë jan disa!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat