Sveçla bën thirrje: Injoroni profilet e rrejshme, në emër të VV, po thërrasin për bojkot të zgjedhjeve - Bota Sot
Sveçla bën thirrje: Injoroni profilet e rrejshme, në emër të VV, po thërrasin për bojkot të zgjedhjeve

Aktuale

Sveçla bën thirrje: Injoroni profilet e rrejshme, në emër të VV, po thërrasin për bojkot të zgjedhjeve

Nga: A.SH Më: 6 tetor 2019 Në ora: 17:47
Xhelal Sveçla

Kandidati për deputet i LVV-së, Xhelal Sveçla ka bërë thirrje për injorim të disa profileve të rrejshme që në emër të VV-së, po thërrasin për bojkot të zgjedhjeve.

Postimi në Facebook:

Të dashur qytetarë,

Disa profile të rrejshme, në emër të VV, po therrasin për bojkot të zgjedhjeve.

Injoroni, si dhe të gjithë ata që ende nuk kanë votuar, dilni e votoni.
Investoni disa minuta për disa vite!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...