Ramush Haradinaj në takim me emisarin e Trump, në Ambasadë - Bota Sot
Ramush Haradinaj në takim me emisarin e Trump, në Ambasadë

Aktuale

Ramush Haradinaj në takim me emisarin e Trump, në Ambasadë

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 15:42
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka hyrë në takim me të dërguarin e Trump, Richard Grenell.

Grenell po mban takime me të gjithë liderët subjekteve politike gjatë ditës së sotme.

Deri më tani ka takuar President Hashim Thaçin, kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa dhe ish kandidaten për kryeministre Vjosa Osmanin.

E siç duket tani Haradinaj e ka radhën që të bisedoj me ambasadorin  Richard Grenell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...