Pamje nga përleshja e zyrtarit të PDK’së dhe zyrtarit të Prokurimit në Prizren - Bota Sot
Pamje nga përleshja e zyrtarit të PDK’së dhe zyrtarit të Prokurimit në Prizren

Aktuale

Pamje nga përleshja e zyrtarit të PDK’së dhe zyrtarit të Prokurimit në Prizren

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 19:55
Pamje nga përleshja

Të mërkurën në Prizren ka ndodhur një përleshje fizike në mes të asambleistit të PDK-së, Getoar Besimi dhe zyrtarit të Prokurimit, Nezir Rexhepi.

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, në mbledhjen e sotme të asamblesë ka thënë se Rexhepi është sulmuar nga Besimi.

Momentin e përleshjes fizike që ka ndodhur dje në rrugë, të cilën mund ta gjeni më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat