Ministre e Brendshme në Qeverinë Kurti do të jetë kjo femër? - Bota Sot
Ministre e Brendshme në Qeverinë Kurti do të jetë kjo femër?

Aktuale

Ministre e Brendshme në Qeverinë Kurti do të jetë kjo femër?

Nga: H.O. Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 18:13
MPB

Ende nuk është formuar qeveria e re ndonëse kanë kaluar gati një muaj nga mbajtja e zgjedhjeve të jashtëzakonshme.

Kësisoj ende Kosova nuk ka formuar institucionet e reja.

Por duket se një emër që do të qeverisë me Ministrinë e Punëve të Brendshme në Qeverinë Kurti tashmë dihet. Kjo bëhet e ditur përmes një shakaje të drejtoreshës së INJECT, Luljeta Aliu.

Postimi i plotë:

Miq, desha të ju informoj se do të jem Ministre e Punëve të Brendshme në Qeverinë Kurti! Jam shumë mirënjohëse për besimin dhe mundësinë!

*mos u tutni mos u tutni burra, se fore e Halloëeen ke, veç me i shashtrisë burrat edhe policinë. Se e lypin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat