Vjosa Osmani takohet me Johannes Hahn, ja për çka biseduan - Bota Sot
Vjosa Osmani takohet me Johannes Hahn, ja për çka biseduan

Aktuale

Vjosa Osmani takohet me Johannes Hahn, ja për çka biseduan

Nga: D.RR Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 14:22
Vjosa Osmani dhe Johannes Hahn

Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka pasur sot një takim në Bruksel me komisionerin Johannes Hahn, me ftesën e këtij të fundit, shkruan “Bota sot”.

Biseda mes tyre ishte për sfidat që e presin Kosovën dhe reformat e nevojshme për përshpejtimin e integrimit evropian të Kosovës.

“Me ftesë të Komisionerit Johannes Hahn, sot zhvilluam takim në Bruksel për të diskutuar për sfidat që e presin Kosovën dhe reformat e nevojshme për përshpejtimin e integrimit evropian të vendit tonë”, ka shkruar Osmani në Facebook, përcjellë “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat