E la LDK-në, Shpejtim Bulliqi doli mirë me vota në Vetëvendosje - Bota Sot
E la LDK-në, Shpejtim Bulliqi doli mirë me vota në Vetëvendosje

Aktuale

E la LDK-në, Shpejtim Bulliqi doli mirë me vota në Vetëvendosje

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 15:30
Shpejtim Bulliqi

Shpejtim Bulliqi me shumë gjasa do të jetë deputet në Kuvendin e Kosovës.

Kryesuesi i Komisionit Shtetëror për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror ka marrë 10 mijë vota në kandidimin e parë si kandidat i Vetëvendosjes.

Bulliqi në të kaluarën ka qenë deputet i LKD-së, parti me të cilën u nda së fundi për shkak të mospajtimeve që kishte në çështjen e demarkacionit me Malin e Zi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat