Ja sa vota mori Fetah Rudi dhe u bë deputet - Bota Sot
Ja sa vota mori Fetah Rudi dhe u bë deputet

Aktuale

Ja sa vota mori Fetah Rudi dhe u bë deputet

Nga: N.Sh Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 14:53
Fetah Rudi dhe Vjosa Osmani

Aktivisti i LDK-së, Fetah Rudi, ka arritur që të bëhet deputet i Kuvendit të Kosovës.

Rudi ka falënderuar 12 mijë e 648 votuesit e tij, të cilët e votuan që të bëhet pjesë e Kuvendit të Kosovës.

Rudi përmes një postimi në Facebook, gjithashtu ka falendëruar të gjithë miqtë dhe dashamirët që e ndihmuan për të arritur këtë sukses.

Postimi i plotë:

Felenderim

Pas publikimit te rezultateve zyrtare nga KQZ, falenderoj te gjithe votuesit e Lidhjes Demokratike te Kosoves, e ne veqanti 12 mije e 648 votuesit te cilet me votuan qe une te jem ne mesin e deputeteve te zgjedhur te LDK-se.

Poashtu, falenderoj te gjithe miqte e dashamiret qe me ndihmuan ne te gjitha menyrat ne realizimin e fushates zgjedhore dhe ne suksesin tim. U jam falenderues dhe mirenjohes perjete. Na prifte e mbara ne punet e medha qe na presin. Dalshim faqebardhe, ashtu siç kemi qene gjithmone. Bashke me LDK-ne!

Faleminderit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat