A folën Mustafa e Kurti për parullën ‘Isë, Isë - argati i Serbisë’ – Përgjigjet zyrtari i LDK-së - Bota Sot
A folën Mustafa e Kurti për parullën ‘Isë, Isë - argati i Serbisë’ – Përgjigjet zyrtari i LDK-së

Aktuale

A folën Mustafa e Kurti për parullën ‘Isë, Isë - argati i Serbisë’ – Përgjigjet zyrtari i LDK-së

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 21:49
Albin Kurti dhe Isa Mustafa

Gazmend Muhaxheri i LDK’së thotë se nuk kanë folur me Albin Kurtin për parullat ‘Isë Isë argati i Serbisë’.

‘A keni diskutuar me Albin Kurtin për ISë Isë – argati i Serbisë dhe pastaj kalimin në profesor Isa Mustafa’, e pyeti autori i emisionit Debat Plus Gazmend Muhaxherin.

Ai u përgjigj: ‘Nuk kemi biseduar, mendoj se ky fjalori është tejkaluar. Në një kohë Isa Mustafa është sulmuar nga të gjithë dhe nuk është mbrojtur nga askush’, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat