Ramiz Lladrovci ftohet nga Specialja - Bota Sot
Ramiz Lladrovci ftohet nga Specialja

Aktuale

Ramiz Lladrovci ftohet nga Specialja

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 13:01
Ramiz Lladrovci

Edhe kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale.

“Valës së ftesave, nga Dhomat e specializuara, iu bashkova edhe unë, në cilësi të dëshmitarit. Nuk kam informata as dijeni më shumë se sa shkruan në ftesë. Data e dhënies së dëshmisë është më 19 dhjetor 2019”, shkruan Lladrovci.

Ai në Facebook ka shkruar se “Kurrë në jetë, as kam pasur hamendje as kam dilemë për drejtësinë e luftës tonë çlirimtare, rrugën e ndjekur deri në çlirim dhe për pastërtinë e saj shembullore”.

“Përjetësisht krenar me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës!”, përfundon ai.

Kujtojmë se dje, ftesë nga Specialja ka marrë edhe kreu i PDK-së Kadri Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat