Gani Geci ia kris këngës me çifteli - Bota Sot
Gani Geci ia kris këngës me çifteli

Aktuale

Gani Geci ia kris këngës me çifteli

Nga: N.H Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 22:57
Gani Geci

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci ia ka krisur këngës me çifteli.

Në pamjet e shpërndara në rrjetin social në Facebook nga vet ai, Geci shihen në oden e tij, e mbushur me mysafirë, dhe duke kënduar këngë patriotike.

Gani Gecin rrallë herë e kemi parë duke kënduar, andaj në vazhdim ju sjellim pamjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat