Sali Berisha merr mesazh nga një qytetar i Kosovës për zhvatjen nga "narkopolicët e Edvin Mafisë" - Bota Sot
Sali Berisha merr mesazh nga një qytetar i Kosovës për zhvatjen nga "narkopolicët e Edvin Mafisë"

Aktuale

Sali Berisha merr mesazh nga një qytetar i Kosovës për zhvatjen nga "narkopolicët e Edvin Mafisë"

Nga: V.R Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 18:43
Sali Berisha

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, nëpërmjet një deklarate publike në Facebook, ka bërë të ditur edhe, sic shprehët ai, zhvatjen e policëve të Shqipërisë, ndaj qytetarëve të Kosovës.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një mesazhi nga qytetari digjital drejtuar vet atij në Facebook.

Postimi plotë:

Qendrim banditesk ndaj qytetareve te Kosoves nga narkopolicet e Edvin Mafise.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e guximtarit dixhital. sb

Prsh i nderuari Sali Berisha jam nje kosovar po ju shkruaj pasi sod ne rrugen e kombit saktesisht ne dalje te tunelit perveq se pagova taksen par kamion me rimorkio dhe u gjobita nga policija shqiptare hiq me pak se 24,050.oo lek shqipetare qe i bie sakt 205 euro pra nje rroge timen te cilen me.mund te madhh e fitoj.arsyeja ishte ngasja 90 km ne ore e jo 80 pra kjo asht policija shqipetare qe sod neve kosovarve na gjobit me denime extreme kam deshmit e pageses qe bera por sdi si tju qoj ne msn, kur ju ishit kryeminister dhe president neve kso gjobash nuk kem paguar me rrespekt per ju i nderuar Dr.SALI BERISHA

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat