Latifi i përgjigjet Maliqit për mërgimtarët: Se kanë pas fatin tënd dhe të babës tënd , udbashit Mehmet Maliqit... - Bota Sot
Latifi i përgjigjet Maliqit për mërgimtarët: Se kanë pas fatin tënd dhe të babës tënd , udbashit Mehmet Maliqit...

Aktuale

Latifi i përgjigjet Maliqit për mërgimtarët: Se kanë pas fatin tënd dhe të babës tënd , udbashit Mehmet Maliqit...

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 22:48
Shkelzen Maliqi

Haki Latifi veprimtar i hershëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës në një postim të tij në facebook ka reaguar ndaj deklaratës së publicistit Shkelzen Maliqi.

Derisa ky i fundit kishte thënë se :mergimtarët nuk jetojnë këtu dhe na shesin mend”, Latifi thotë se “mërgimtarët se kanë pas fatin tënd dhe të babës tënd , udbashit Mehmet Maliqit m‘i shijue frytet e socializmt titist”.

“Evlad , mërgimtarët se kanë pas fatin tënd dhe të babës tënd , udbashit Mehmet Maliqit m‘i shijue frytet e socializmt titist”, shkruan Latifi në Facebook./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat