Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e Arzana Krajës - Bota Sot
Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e Arzana Krajës

Aktuale

Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e Arzana Krajës

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 16:55
Teuta Krasniqi dhe Arzana Kraja

I është dhënë lamtumira e fundit Arzana Krajës.

Është varrosur regjisorja Arzana Kraja, e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj.

Në varrimin e regjisores morën pjesë miq, kolegë e familjarë të saj, të cilët me dhemje ia dhanë lamtumirën e fundit asaj.

Aktorja Teuta Krasniqi, në varrimin e Arzana Krajës ka mbajtur një fjalim emicionues.

“Lajmi për ikjen tënde na ka lënë pa fjalë, ashtu siç na ke lënë pa fjalë me artin tënd. Të gjithë ne që të njohëm na dhe shumë nga mirësia, dashuria, guximi dhe dija. Kishe ende shumë për të dhënë”, tha ndër tjera ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat