Rinumërohen 299 vendvotime - Bota Sot
Rinumërohen 299 vendvotime

Aktuale

Rinumërohen 299 vendvotime

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 11:24
Ilustrim

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, që nga pasdita e së mërkurës dhe deri të premten në mesnatë janë rinumëruar 299 vendvotime apo 21.25%.

Lajmin e bëri të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, i cili ka konfirmuar se nga e pasdita e së mërkurës kur ka filluar zbatimi i vendimit të PZAP-it dhe deri të premten në mesnatë janë rinumëruar 299 vendvotime apo 21.25%.

Përndryshe, në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve do të rinumërohen 1 mijë 428 vendvotimeve, për të cilat ka marrë vendim që të rinumërohen PZAP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat