Vjosa Osmani nga stadiumi: Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë! - Bota Sot
Vjosa Osmani nga stadiumi: Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë!

Aktuale

Vjosa Osmani nga stadiumi: Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë!

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 18:15
Vjosa Osmani me burrin e saj

Ka filluar ndeshja në mes Kosovës dhe Anglisë.

Mijëra tifozë janë mbledhur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Si gjithmonë për të parë djelmoshat tonë nga afër nuk mungojnë as fytyra të njohura nga politika.

Kandidatja për kryeministre, Vjosa Osmani, ka postuar një fotografi nga “Fadil Vokrri”, ku shihet me bashkëshortin e saj, teksa ka shkruar: Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë.!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat