Haradinaj: Duke shijuar spektaklin e përgatitur nga Dardanët - Bota Sot
Haradinaj: Duke shijuar spektaklin e përgatitur nga Dardanët

Aktuale

Haradinaj: Duke shijuar spektaklin e përgatitur nga Dardanët

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 18:23
Ramush Haradinaj

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka publikuar disa fotografi nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’.

Haradinaj tha se po shijon spektaklin e përgatitur nga Dardanët sonte dhe atmosferën e rrallë në këtë stadium.

“Duam fitore”, shtoi tutje Haradinaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat