Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli - Bota Sot
Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Aktuale

Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 20:54
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person është rrëzuar nga një lartësi në Pallatin e Rinisë, derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli.

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar, shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca.

Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat