Gjindet arsyeja se çfarë po e pengon VV-në dhe LDK-në, të arrijnë marrëveshje - Bota Sot
Gjindet arsyeja se çfarë po e pengon VV-në dhe LDK-në, të arrijnë marrëveshje

Aktuale

Gjindet arsyeja se çfarë po e pengon VV-në dhe LDK-në, të arrijnë marrëveshje

Nga: V.R Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 20:45
Foto ilustrim

Zyrtari i PDK-së, Arben Gecaj, nëpërmjet një postimi, ka deklaruar se problemi kryesor tek LDK-ja dhe Vetëvendosje, është ndarja e copave të pushtetit.

Me fjalë tjera, siç shprehët Gecaj, “pazari” shkakton shumë probleme. Siq edhe është duke shkaktuar tek LDK-ja dhe Vetëvendosje.

Postimi plotë i Gecajt:

Duhet me thjeshtesu; VV e LDK krejt problemin e kane ne ndarje e copave te pushtetit, kush cka po merr, mundesisht sa me shume me grabit. Pra, termi i instaluar nga vete vv, pazari i nates.

PDK, partia te ciles une i takoj eshte opozite, ajo tash duhet te mesohet te beje opozitarizem, t‘i dhez motorret dhe nga ky pozicion te vazhdoje betejen e filluar per reformim dhe te vazhdoje ta shtjelloj me konkeret iden e luftes kunder korrupsionit, nepotizmit dhe keqeperdorimit.

Shumë fat!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat