Cakolli ironizon Ahmetin edhe Sejdiun: Po ta udhëhiqnin Kosovën në kohën e luftës pas një beteje të humbur do të ishin dorëzuar - Bota Sot
Cakolli ironizon Ahmetin edhe Sejdiun: Po ta udhëhiqnin Kosovën në kohën e luftës pas një beteje të humbur do të ishin dorëzuar

Aktuale

Cakolli ironizon Ahmetin edhe Sejdiun: Po ta udhëhiqnin Kosovën në kohën e luftës pas një beteje të humbur do të ishin dorëzuar

Nga: A.M. Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 16:45
Shpend Ahmeti dhe Dardan Sejdiu

Sekretari i Përgjithshëm i degës së PDK-së në Prishtinë, Bujar Cakolli ka ironizuar dorëheqjet nga Partia Socialdemokrate.

Ai në postimin në Facebook, ka shkruar se nëse Shpend Ahmeti dhe Dardan Sejdiu do ta udhëheqin vendin në kohën e luftës,  pas një beteje të humbur do të ishin dorëzuar.

Postimi i plotë:

E po burrnia se ka kështu. Paramendoni me na pas udhëheqë këta në kohë lufte, pas një beteje të humbur këta ishin dorëzuar 😜. Skena politike bën edhe pa këta dy, edhe ashtu nuk mbahen mend për ndonjë gjë pozitive në komunën e Prishtinës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat