Vjen thirrja për Albin Kurtin dhe Glauk Konjufcën që ta pranojnë ofertën e Isa Mustafës - Bota Sot
Vjen thirrja për Albin Kurtin dhe Glauk Konjufcën që ta pranojnë ofertën e Isa Mustafës

Aktuale

Vjen thirrja për Albin Kurtin dhe Glauk Konjufcën që ta pranojnë ofertën e Isa Mustafës

Nga: N.H Më: 15 janar 2020 Në ora: 16:49
Glauk Konjufca dhe Albin Kurti

Pas ofertës publike që lideri i LDK-së, Isa Mustafa i ka bërë VV-së, duke propozuar vetëm 12 ministri, me këtë kanë ardhur edhe reagimet e para nga analistët politik.

Arben Ahmeti në shkrimin e tij kërkon nga Kurti dhe Konjufca që të zbatohet vullneti i popullit, dhe mos të zvarritet e ardhmja e këtij vendi.

Ai mes tjerash kërkon që të mos lejohet që me duart e tyre të vije PDK-ja në pushtet.

Ja shkrimi i tij:

Albin dhe Glauk
Zbatojeni vullnetin e popullit. Mos e zvarritni te ardhmen e ketij vendi.
Mos i rideshperoni te deshperuarit sepse nuk e meriton ky popull.
Mos e lejoni qe me duart tuaja te vije PDK ne pushtet.

A.A - ideator i seriozitetit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat