VV e LDK shkëmbejnë letra, ky është veprimi i Kadri Veselit - Bota Sot
VV e LDK shkëmbejnë letra, ky është veprimi i Kadri Veselit

Aktuale

VV e LDK shkëmbejnë letra, ky është veprimi i Kadri Veselit

Më: 16 janar 2020 Në ora: 19:13
Kadri Veseli

Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës nuk po merren vesh për koalicion tash e 100 ditë, por kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës duket se nuk është fare i shqetësuar.

Ai tre orë pas përfundimit të zgjedhjeve ka deklaruar se dalin në opozitë, dhe prej asaj kohe ka qëndruar si spektatorë.

Por, në zyrën e tij, ai sot ka pritur një fans të tij, këngëtarin Mozzik. Kanë shtreguar duartë dhe kanë buzëqeshur.

Të paktën një koalicion mes tyre qenka arritur, që ta përkrahin njëri-tjetrin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat