Djali i Smajl Hajdarajt: Babë, je pjesë e zemrës e ndërdijes tonë - Bota Sot
Djali i Smajl Hajdarajt: Babë, je pjesë e zemrës e ndërdijes tonë

Aktuale

Djali i Smajl Hajdarajt: Babë, je pjesë e zemrës e ndërdijes tonë

Nga: V.R Më: 17 janar 2020 Në ora: 10:45
Smajl Hajdaraj

Në 18 vjetorin e vrasjes së ish-deputeti të LDK-së, që padrejtësisht u vra në derë t’shpisë, shkruan “Bota sot”.

Shpëtim Hajdaraj, u shpreh se për familjen është sikur të ketë ndodhur vrasja dje.

Ai, deklaroi se nuk do të ndaet deri në zbardhjen e rastit, sikurse nuk do të ndalohej as vet Smajl Hajdaraj.

Postimi plotë:

Hiq ma pak se 18 vite. Për ne është sikur të kishte ndodhur dje. Ne nuk do NDALEMI për të kërkuar të drejtën tënde dhe tonën , natyrisht nëse kjo varet nga ne ,ashtu siç nuk do NDALOJE ti, po të varej kjo nga ti.

Smajl Hajdaraj , baba , je pjesë e ndërdijes tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat