Walker viziton Policinë e Kosovës - Bota Sot
Walker viziton Policinë e Kosovës

Aktuale

Walker viziton Policinë e Kosovës

Më: 17 janar 2020 Në ora: 14:41
William Walker, Rashit Qalaj

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike në vend.

Në shenjë mirënjohjeje dhe falënderimi drejtori Qalaj i dhuroi një pllakate policore Walker.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat