Zbardhet enigma: Ja kush është fajtori që Isa Mustafa dhe Albin Kurti nuk po arrijnë marrëveshje - Bota Sot
Zbardhet enigma: Ja kush është fajtori që Isa Mustafa dhe Albin Kurti nuk po arrijnë marrëveshje

Aktuale

Zbardhet enigma: Ja kush është fajtori që Isa Mustafa dhe Albin Kurti nuk po arrijnë marrëveshje

Nga: V.R Më: 19 janar 2020 Në ora: 20:19
Isa Mustafa dhe Albin Kurti

Çdo ditë deklarata e çdo ditë dërgohen letra. Çdo javë takime, por se marrëveshja nuk arrihet.

Kjo ka bërë të ngrihen shumë dilema, nga ato edhe më të paimagjinueshmet.

Fjala vjen, publicisti Leon Duhanaj, konsideron se, fajtor për mosarritjen e një marrëveshjeje, është hiq më pak se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

“"Krejt ketë proces, fajtor është Presidenti". Konstatoj tipi(Agim🍄 Bahtiri)”, ka shkruar Duhanaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat