Vëzhguesit e BE-së publikojnë raportin për zgjedhjet e 6 tetorit (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Vëzhguesit e BE-së publikojnë raportin për zgjedhjet e 6 tetorit (Drejtpërdrejt)

Aktuale

Vëzhguesit e BE-së publikojnë raportin për zgjedhjet e 6 tetorit (Drejtpërdrejt)

Më: 24 janar 2020 Në ora: 07:31
Ilustrim

(E plotësuar) - Vëzhguesit e BE-së publikojnë raportin për zgjedhjet e 6 tetorit.

Misioni i Vëzhgimit i BE-së publikon raportin për zgjedhjet e 6 tetorit

Misioni i Vëzhgimit të Zgjedhjeve të Bashkimit Evropian sot do të mbajë konferencë për media.

Vëzhguesit do të publikojnë raportin final për zgjedhjet e 6 tetorit të vitit të kaluar dhe rekomandimet.

Në këtë konferencë do të marrë pjesë edhe shefja e Misionit të Vëzhgimit të Zgjedhjeve nga BE, njëherit deputete e Parlamentit Evropian, Viola von Cramon-Taubadel.

Konferenca është planifikuar të mbahet në ora 9:30 në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat